Якщо раптом ви дізнаєтеся, що на вас оформили позику без вашого відома, це ще не означає, що вам доведеться платити. Свою непричетність можна і треба довести. Що робити, якщо дзвонять колектори та повідомляють про борг за кредитом? При прострочення платежу ... (читати далі)

У сучасних українських реаліях онлайн позики у МФО допомагають швидко вирішити фінансові проблеми. Вони доступні для всіх повнолітніх громадян України, а їх оформлення та отримання займає мінімум часу. Більш того, щоб отримати гроші онлайн на карту не потрібно збирати пакет ... (читати далі)

Мікрофінансові організації вже давно стали своєрідною альтернативою банківським установам, і цьому явищу є дуже просте пояснення – в МФО кожен повнолітній громадянин України може за декілька хвилин взяти кредит онлайн за наявності лише паспорту та ідентифікаційного коду. Інші документи, такі ... (читати далі)

Простими словами пролонгація кредиту – це продовження терміну поточного кредиту, тобто того кредиту, що ви вже взяли. Умови пролонгації у кожної мікрофінансової компанії свої. Наприклад, найчастіше пропонують оформити пролонгацію на 1–2 тижні або на 30 днів, але є і такі ... (читати далі)

Хоча б раз у житті займати гроші доводилося майже кожній людині. Але одні залишаються цілком задоволеними послугою, інші говорять про те, що більше ніколи не зв'язуватимуться з онлайн кредитами. Чому так?Зазвичай, проблеми з кредитами виникають у людей, які допустили прострочення ... (читати далі)